![](https://nmpl3cdn.azureedge.net/ofibc/images/419248489_919007780228722_7222130459602401593_n_w1000h540c.jpeg)
Ο Γιάννης Μιχελιδάκης στο κλιμάκιο προπονήσεων της εθνικής U15
Με μεγάλη μας χαρά πληροφορηθήκαμε σήμερα με γνωστοποίηση της ΕΟΚ ότι ο αθλητής του παιδικού μας τμήματος, Γιάννης Μιχελιδάκης, θα συμμετέχει στις προπονήσεις του κλιμακίου της εθνικής παμπαίδων στο Λουτράκι 30-31/04.
Όλη η μπασκετική οικογένεια του ΟΦΗ είναι υπερήφανη για τον αθλητή μας και του ευχόμαστε τα καλύτερα!
Συγχαρητήρια Γιάννη!